PRÁZDNINOVÁ SLEVA! INFORMACE PRO OBJEDNÁNÍ JSOU ZDE! A ještě obdržíte zdarma prémii!

Objednávejte volnou formou e-mailem na adresu stripkyzasie@seznam.cz

Děkuji moc. Podrobnosti máte uvedeny níže.

Na knize je vytištěna cena 770 Kč, která odpovídá rozsahu knihy a kvalitě tisku a vazby. Při přímém prodeji jsem několikrát dostal i tisícovku. Prostě se to kupujícímu líbilo! A vy ještě obdržíte prémii zdarma – viz dole.

PRÁZDNINOVÁ SLEVA!

395 Kč za knihu. Obal a práci s balením neúčtuji. Symbolické dopravné 109 Kč při doručení Zásilkovnou na výdejní místo a 129 Kč při doručení až k Vám domů, tedy na adresu. Nevolte prosím výdejní box.

V objednávce uveďte:

Při doručení Zásilkovnou na adresu

Jméno a příjmení, či název právnické osoby příjemce, adresu a číslo mobilního telefonu, nebo e-mail.

Při doručení Zásilkovnou na výdejní místo

Jméno a příjmení, či název právnické osoby příjemce, číslo mobilního telefonu, nebo e-mail. Dále pak Vámi zvolené výdejní místo (nikoli výdejní box), tedy adresu nebo identifikační číslo místa. Obojí najdete na https://www.zasilkovna.cz/pobocky.

Děkuji Vám

Do každého balíčku přibalím zdarma minimálně dva kusy mnou dříve vydané brožurky – „Už nekouřím. Můj osobní příběh a pohodový návod, jak na to“ (77 stran). Určitě máte ve svém okolí někoho, komu ji věnujete!

Více výtisků knihy Střípky z Asie

Pokud byste si chtěli objednat více výtisků, napište mi to prosím na moji osobní adresu „uchytil39@seznam.cz“ a já Vám obratem udělám individuální kalkulaci. Děkuji Vám