Mrkněte na info o knize a jejím vydání

VÝPRAVNÁ DÁRKOVÁ KNIHA!

V knize najdete celkem 352 originálních fotografií doplněných směsí informativních i zábavných popisků. Jádro každé z devíti kapitol představují příhody prožité během jedné cesty. Příhody zábavné, veselé či neobvyklé, ale taky nepříjemné, únavné, stresující. Všechny cesty jsem však taky rámcově popsal celé a připojil různé zeměpisné a jiné zajímavosti. Vložené mapky vám pomohou při čtení a třeba i při plánování vlastní výpravy. V knize také naleznete pět prakticky zaměřených kapitolek s mými postřehy a tipy.

Takže: 370 stran plus listy na poznámky, 352 fotografií, mapky, kvíz pro pobavení, mapka asijských veletoků, křídový papír, pevná vazba, pečlivost. Tisk byl zajištěn revoluční technologií LED UV (Heidelberg XL 106-8 LED UV), kterou tiskárna začala používat jako první ve střední a východní Evropě.

Proč jsem knihu vydal vlastním nákladem?

Ve své knihovně mám několik titulů, převážně klasických cestopisů, na kterých je vidět, že to autor, ale bohužel i nakladatelství dosti odflákli. Gramatické a pravopisné chyby, nicneříkající fotografie, fotografie nevalné technické kvality (špatná předtisková příprava i vlastní tisk). Čímž nechci říci, že z tiskáren nevycházejí i kousky skvělé.

Kvůli tomu všemu jsem se tedy rozhodl vydat knihu vlastním nákladem. Přizval jsem univerzitně vzdělanou korektorku a vynikajícího grafika. Investoval jsem do tisku nejkvalitnější dostupnou technologií.